- Details
- Downloads
- Verzendkosten
- Aanbeveling
Produkt beschrijving
De automatische bandenbalanceermachine TWF-50T-G is speciaal ontwikkeld voor lichte vrachtwagen- en vrachtwagenwielen en maakt professioneel werken op het hoogste niveau mogelijk. Uitgerust met een pneumatische lift kunnen zelfs zware wielen moeiteloos worden opgespannen, terwijl de geïntegreerde voetpedaalrem extra veiligheid en comfort biedt.
De levering omvat centreerconussen en centreerschijven (5 stuks), die geschikt zijn voor de meeste gangbare voertuigen:
- Konus 1: 46 - 82 mm
- Konus 2: 72 - 128 mm
- Konus 3: 120 - 155 mm en 150 - 165 mm
- Konus 4: 210 - 220 mm en 220 - 230 mm
- Konus 5: 275 - 290 mm
Een overzichtelijk LED-display zorgt voor een duidelijke bediening, terwijl het meetproces automatisch plaatsvindt met wielremming. De machine biedt verschillende programma's, waaronder dynamische, statische en meerdere aluminiumprogramma's. Daarnaast zijn er geïntegreerde kalibratie- en zelfdiagnosefuncties beschikbaar. De invoer gebeurt eenvoudig en snel via een folietoetsenbord.
Dankzij speciale spanopnames voor vrachtwagenwielen en praktische houders voor centreerconus en meetlat is de TWF-50T-G optimaal afgestemd op professioneel gebruik in de dagelijkse werkplaats.
Optioneel verkrijgbaar: de TWF-ADLKW centreerflens als set van 3, speciaal voor de TWF-50T-G.
Product video
Opbouw
Ijking
Al onze machines zijn al vooraf gekalibreerd! Herkalibratie is alleen nodig als er een werkelijk vermoeden bestaat van een onjuiste kalibratie.
Eigenschappen
- Top kwaliteit hefbrug voorzien van CE-certificaat
- Geproduceerd naar ISO 9001 normering
- Grote LED dubbele display
- Automatische meeting met wiel-positie stop
- Alle balanceerprogramma’s; dynamisch / statisch en alu programmas
- Geintergreerd automatisch kalibratie en diagnose programma
- Eenvoudig en snelle invoer op transparant keyboard
- Speciale opspanset voor truckwielen
- Extra cone afstandring en disc
Tech. gegevens
TWF-50T-G - Overzicht

Pneumatische lift
Uitgerust met een pneumatische lift voor het moeiteloos opspannen van zware wielen.

Folietoetsenbord
De TWF-50T-G is uitgerust met een schuin geplaatst folietoetsenbord – voor maximaal bedieningscomfort en optimale ergonomie. Er zijn talrijke programma's selecteerbaar: Normaal, Statisch, Alu1, Alu2, Alu3 en nog veel meer.

Spaninrichting
Extra lange spaninrichting voor vrachtwagenbanden, voor een veilige grip en efficiënt werken bij grote wielmaten.

Tastarm
Nauwkeurige plaatsing van alle verborgen kleefgewichten met elektrische tastarm – met visuele en akoestische bedieningsbegeleiding.

Voetrem
Voetrem voor het vastzetten van de as bij het uitbalanceren of opspannen.

Ophanging
Aan de zijkant is de TWF-50T-G uitgerust met een praktische ophanging voor centreerconussen en meetlat.
Leveringen inclusief
- Complete truck balanceermachine
- Centreer conen (4 items)
- Velgmeter en gewichttang
- Snelspanmoer en aandruktrommel
- Kalibratie gewicht
- Online product video
- Online montage video
- Online Ijking video
- Gebruiksaanwijzing en onderhoudsinstructies
- CE-certificaat
Verzendkosten: TWF-50T-G
| Zone | Prijs |
|---|---|
| Nederland | 104,00 € |
| Belgie | 155,00 € |
- Houd er rekening mee dat een vrachtwagen van 7,5 tot 12 ton toegankelijk moet zijn voor leveringen.
- Volgens de internationale transportwetgeving hoeft de chauffeur de goederen alleen op de stoep af te leveren. Als er een gelijkvloerse toegang tot je hal of garage is, zal de transporteur de goederen daar meestal graag afleveren.
Afmetingen en gewicht
Video verzenden

Bestand
Verzendkosten: TWF-50T-G
| Zone | Prijs |
|---|---|
| Nederland | 104,00 € |
| Belgie | 155,00 € |
- Houd er rekening mee dat een vrachtwagen van 7,5 tot 12 ton toegankelijk moet zijn voor leveringen.
- Volgens de internationale transportwetgeving hoeft de chauffeur de goederen alleen op de stoep af te leveren. Als er een gelijkvloerse toegang tot je hal of garage is, zal de transporteur de goederen daar meestal graag afleveren.
Afmetingen en gewicht
Video verzenden

We raden de volgende producten aan:
- 50 rijen
- 12 x 5 g elk (totaal 3 kg)
- Voor uw TWIN BUSCH banden balanceer- en demontagemachines
Dit artikel hebben wij op 02.02.2026 in onze catalogus opgenomen.





















































